VI Konferencja Naukowo-Szkoleniowa z cyklu Żywienie Dziecka Wczoraj i Dziś

 In Bez kategorii, Konferencje Naukowe

W imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz Naukowego mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w „VI Konferencji Naukowo-Szkoleniowej z cyklu Żywienie Dziecka Wczoraj i Dziś”, która odbędzie się ON-LINE w dniach 19-20.11.2021 r.

W Konferencji zaplanowano 3 sesje tematyczne, w których zostaną omówione nowe zalecenia w leczeniu żywieniowym oraz postepowaniu dietetycznym wybranych chorób dzieci, nasi eksperci przedstawią Państwu ciekawe przypadki kliniczne. Celem stworzenia miejsca do wymiany doświadczeń, interaktywnego udziału oraz wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom, zaplanowaliśmy warsztaty tematyczne.

W tym roku po raz pierwszy można zapisać się na dwa warsztaty. Koszt uczestnictwa w Konferencji obejmujący udział w wykładach oraz dwóch warsztatach wynosi 100,00 zł brutto. Płatność realizowana jest jednorazowo za całość.

Rejestracja i program konferencji na: https://www.zywieniedziecka.eu/ 

 

UWAGA! Mamy do rozdania darmowe „wejściówki” na Konferencję wirtualną „Żywienie dziecka wczoraj i dziś”. Pierwsze 5 osób, które zapiszą się do Związku Zawodowego i pomyślnie przejdą weryfikację, otrzymają darmowy dostęp do Konferencji online. Aby zapisać się do Związku, należy wypełnić formularz na stronie pzzd.pl, zgodnie z zamieszczonymi informacjami. Osoby, które otrzymają darmową „wejściówkę”, poinformujemy drogą mailową.

Recent Posts